Infolinia: 511 292 292
Czynne: Pon - Pt: 8.00 - 16.00

Darmowa dostawa za:

2 999.00 zł

Odstąpienie od umowy przez konsumenta

                                      INFORMACJE DOTYCZĄCE PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

                                                   POUCZENIE KONSUMENTA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

 

                Prawo odstąpienia od umowy zawartej w sklepie kisiel24.pl oraz na aukcjach użytkownika kisiel24.pl

 

W przypadku dokonania zakupu rzeczy jako konsument Sprzedający zapewnia Państwu prawo odstąpienia od umowy w terminie 25 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Prawo do odstąpienia od umowy w naszym sklepie wygasa po upływie 25 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie zakupionej rzeczy, albo osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować sprzedawcę, to jest: Marian Kisiel, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Marian Kisiel, z siedzibą pod adresem: Górno 88, 26-008 Górno, telefon kontaktowy: 41 302 02 10, adres e-mail: sklep@kisiel24.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia złożonego na piśmie, wysłanego pocztą lub doręczonego bezpośrednio do naszej siedziby na piśmie.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy udostępnionego na stronie sklepu www.kisiel24.pl, na stronie użytkownika kisiel24 w serwisie allegro, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

       

Skutki odstąpienia od umowy

 

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym poniesione koszty dostarczenia rzeczy – o ile zostały one przez Państwo poniesione.

Płatności są zwykle zwracane Państwu niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Informujemy, że możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że  w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy wskazaliście Państwo dane i numer rachunku bankowego w celu dokonania przelewu, wnosząc o dokonanie zwrotu płatności tą drogą. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Zobowiązujemy się ponieść koszty związane ze zwrotem zakupionego towaru w taki sposób, że przesyłka zwrotna będzie dokonana w formie paczki zwrotnej, przez podstawionego przez nas kuriera. W ten sposób zakupiony przedmiot zostanie odebrany od Państwa „spod drzwi” co pozwoli na zaoszczędzenie Państwa czasu i pieniędzy. Prosimy o przygotowanie paczki do wysyłki w taki sposób, by kurier nie miał problemu z jej przyjęciem. Powinna być ona zamknięta i zabezpieczona na czas wysyłki.

Po otrzymaniu od Państwa oświadczenia o odstąpieniu od umowy  skontaktujemy się z Państwem celem ustalenia daty odbioru zwracanego przedmiotu przez naszego kuriera. Odbiór zwracanego przedmiotu nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu przez nas oświadczenia o odstąpieniu.

Możecie Państwo w każdym przypadku dokonać zwrotu towaru na swój koszt i własnym staraniem, jednak w tym przypadku nie zwracamy Państwu poniesionych kosztów.

W przypadku gdyby Państwo wybrali zwrot przedmiotu na swój koszt, prosimy o przesłanie go na adres: Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo - Usługowe Marian Kisiel, Górno 88, 26-008 Górno, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowaliście nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania  z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.   

W razie pytań czy wątpliwości dotyczących odstąpienia od umowy oraz trybu dokonywania zwrotu towaru, prosimy o kontakt pod nr telefonu: 41 302 32 10, lub na adres e-mail: sklep@kisiel24.pl   

 

 

Powrót

Nie wiesz, który produkt będzie dla ciebie najlepszy? Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów.

Dodatkowo zapoznaj się z opiniami naszych Użytkowników o produktach i dokonaj najlepszego dla siebie wyboru!

 

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami

Infolinia / Dział handlowy

tel: 511 292 292

tel: 41 30 23 110

Kisiel24 - Platforma Handlowa

Internetowy sklep rolniczy Kisiel24.pl posiada w swoim asortymencie oryginalne części i zamienniki do ciągników rolniczych marki: Ursus, MF, Zetor, John Deere, Case, T-25, Deutz, Perking, Bizon, Claas i nnych. Posiadamy również bogatą ofertę części do maszyn rolniczych w gospodarstwie takich jak: przyczepy, owijarki, prasy, kosiarki, maszyny uprawowe, opryskiwacze, paszowozy, ładowacze, rozsiewacze, siewniki, ścinacze, parniki, maszyny okopowe, zootechnika, elektryka, oświetlenie w tym również odzież BHP. W sklepie znajdą Państwo również produkty przemysłowe takie jak artykuły ogrodnicze, artykuły warsztatowe, artykuły gospodarcze, artykuły złączne i wiele innych.

Gwarantujemy

  • Dostawę nawet w 24 godziny
  • Profesjonalne doradztwo
  • 25 dni na zwrot towaru
  • Wzorową obsługe Klienta
  • Bezproblemowe i szybkie rozpatrywanie reklamacji

 

Obsługujemy płatności:

Partner logistyczny:

Zamieszczone w serwisie sklepu dane o asortymencie i cenach mają charakter informacji handlowej, nie stanowią oferty w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowią odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Wszystkie fotografie, rysunki techniczne i opisy produktów dostępnych w sklepie jak również znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte w celu informacyjnym i są własnością uprawnionych podmiotów. Firma P.P.H.U. Marian Kisiel posiada pełne prawo do publikacji zdjęć oraz opisów produktów jak również znaków towarowych i firm, w celu prezentacji asortymentu sklepu oraz oferty producentów i dostawców.